A PRVÝ FEŠÁK JE Z LINKY DOLU ;)

17. mája 2021 BrandBuilding RebrandOning

BrandOn pri Rebrandingu ďaľšej značky s príbehom…

17.5.2020  #REBRANDING #BRANDBUILDING #REBRANDONING

Je mi cťou, potešením a národným sviatkom 😉 oznámiť, že prvý produkt nesúci odkaz nového smerovania značky uzrel svetlo sveta v Bánovciach 29.4. o 14:56 a pomaly smeruje na pulty predajní.

Som rád, že v tomto projekte môžem spolupracovať s otvorenými ľuďmi, ktorí sa neboja zmien a dokážu si stáť za svojim názorom. Bez nich by akákoľvek myšlienka nemala šancu predrať sa až do tohto momentu. ĎAKUJEM a vážim si to.

Produkty, firmy s dlhou mliekarenskou tradíciou, MILSY a.s. sú už roky na trhu a dlhodobo sa tešia obľube spotrebiteľov. Taká Bánovecká nátierka sa stala, dovolím si povedať, až „synonymom kategórie“. Bánovecké smotanové jogurty majú tiež už dlhšie svoje pevné miesto v chladničkách a svojich priaznivcov si získava aj portfólio syrov. 

Spoločnosť BrandOn bola na jar minulého roku oslovená s požiadavkou zhodnotiť možnosti a nájsť najlepšiu cestu pre ďaľší rozvoj firmy a jej značiek. Spolu s predstavenstvom a marketingom firmy sme si dali „hĺbokovú exkurziu“ do histórie firmy, mesta Bánoviec, ale aj Bánoveckej kotliny ako takej. Našli sme veľmi zaujímavé fakty a historické odkazy, ktoré boli pre nás inšpiráciou pri tvorbe novej Identity značky Bánovecké mliekarne. 

Hodnoty značky, ktoré sme si takto spolu zadefinovali boli potom vstupom pre vizuálne stvárnenie značky a tvorbu produktového dizajnu. Cieľom je zaujať na prvý, ale aj druhý, tretí aj x-tý krát 😉 . „Vtlačiť“ odkaz značky a jej hodnôt už do dizajnu produktov a pokračovať v tom aj v komunikácii. Nič nie je náhodné a nič by nemalo byť ani navyše. Niečo nás zaujme na prvý krát a niečo si necháme aj na druhý pohľad : prečo je pattern v pozadí presne taký ako je? Pretože je zjednodušeným odkazom na starý erb Bánoviec… 

Všetko má svoje vysvetlenie a všetko postupne do seba zapadne. Ak vás to zaujalo, príbeh len začína… Onedlho pokračujeme 😉

Branislav Burák, Brand&Business Builder, BrandOn s.r.o.